Přihlášování a odhlašování odběru novinek SLG ČLS JEP

Štítky:

Mnozí z Vás již v minulosti obdrželi pozvánky na akce SLG ČLS JEP či jiná důležitá upozornění prostřednictvím elektronické pošety z adresy info@slg.cz. Správa seznamu adres, na které jsme tyto pozvánky a další upozornění rozesílali, však nebyla jednoduchá a skoro vždy se našel někdo, ke komu například pozvánka nedorazila (ale do budoucna by je dostávat chtěl) a nebo někdo, kdo už naopak na určitou adresu žádné e-maily dostávat nechtěl.

Na adrese newsletter.slg.cz proto byla zprovozněna jednoduchá webová aplikace, kde si můžete zasílání těchto informací sami přihlásit či odhlásit. Do patřičné kolonky jen zadáte Vaši e-mailovou adresu a potvrdíte tlačítkem. Na zadanou adresu je pak ihned odeslán mail s potvrzujícím odkazem. Díky dnes často používanému greylistingu však tento email nemusí do Vaší schránky dorazit úplně hned. V takovém případě se zkuste podívat na doručenou poštu například s odstupem 30 minut nebo jedné hodiny. Můžete také zkontrolovat složku na nevyžádanou poštu (spam), jestli Váš poštovní server či poštovní klient zprávu špatně nezařadil.

Když mail naleznete, ve většině poštovních programů pak stačí na odkaz obsažený v tomto e-mailu kliknout a tak by se měl otevřít výchozí webový prohlížeč a zobrazit potvrzení o úspěšném přihlášení či odhlášení. Pokud by toto nefungovalo, zkopírujte prosím tento odkaz do adresního řádku libovolného webového prohlížeče a otevřete v něm.

Takto může kdokoliv, kdo má zájem tyto e-maily dostávat, svoji adresu sám přidat, případně odebrat - a zároveň Vás nikdo cizí nemůže přihlásit či odhlásit bez Vašeho vědomí (jedině by měl přístup do Vaší e-mailové schránky).

Zároveň byly automaticky přidány všechny adresy, na které jsme posílali pozvánky a upozornění v nedávné době - jde o adresy členů SLG ČLS JEP (které máme k dispozici), adresy všech, kteří se zúčastnili Celostátního sjezdu Společnosti lékařské genetiky v roce 2011 ČLS JEP v Třeboni a adresy účastníků informačního semináře o akreditacích genetických laboratoří, který se konal 10. dubna 2012 v Praze.

Pokud narazíte na jakýkoliv problém, nebo máte nějaký dotaz ohledně rozesílání newsletteru SLG ČLS JEP, ozvěte se na adresu marek.turnovec@fnmotol.cz.

© 2007-2019, Společnost lékařské genetiky a genomiky ČLS JEP, z. s., všechna práva vyhrazena
Systém pro správu obsahu Drupal. Vzhled odvozen z tématu Danland.