Workshop Sekvenační analýza imunoglobulinů u chronických lymfocytárních leukemií a metodický NGS workshop

Vážení kolegové,
dovolte mi, abych Vás srdečně pozvala na mezinárodní odborný workshop 5th Educational workshop on Immunoglobulin Sequence Analysis in Chronic Lymphocytic Leukemia, který se pod záštitou European Research Initiative on CLL (ERIC) a IgCLL group bude tentokrát konat v České republice, v Brně, ve dnech 26.—27. 9. 2013, v hotelu International.

Registrace na IgCLL workshop viz link.

Den předtím, tedy 25. 9. 2013 na stejném místě bude metodický NGS workshop zaměřený především na české účastníky, na kterém budou prezentovány novinky v sekvenování nové generace u hematologických a onkologických onemocnění. Tento NGS workshop bude zcela zdarma a může se zúčastnit kdokoli, tedy nejen účastníci mezinárodního IgCLL workshopu.

Budeme velmi rádi, pokud budete mít čas a chuť zúčastnit se alespoň jednoho, avšak nejlépe obou workshopů. Prosíme o rozeslání všem kolegům, kteří by mohli mít o tyto akce zájem. Velice Vám předem děkuji za spolupráci.

Prosím, pokud byste měl/a jakýkoli dotaz, neváhejte se obrátit buď přímo na mě, nebo na kolegyni Dr. Danielu Komrskovou (daniela.komrskova@ceitec.muni.cz).

S pozdravem,
Šárka Pospíšilová (sarka.pospisilova@fnbrno.cz)

© 2007-2020, Společnost lékařské genetiky a genomiky ČLS JEP, z. s., všechna práva vyhrazena
Systém pro správu obsahu Drupal. Vzhled odvozen z tématu Danland.